"Genel" kaydındaki makaleler görüntüleniyor

güngören bosch bulaşık makinesi 0212 434 08 34 servisi

Haz 6, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

güngören bosch beyaz eşya kullanıcıları olarak bizler siz değerli bosch marka bulaşık makinesi kulanıcılarının tamir teknik servis hizmeti vermekteyizi, güngören merter ve semt leririnde size enyakın servis hizmeti vermek teyiz

GÜNGÖREN BOSCH (0212)434 08 34 ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Haz 6, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

güngören bosch beyaz eşya kullanıcıları olarak bizler siz değerli bosch marka çamaşır makinesi kulanıcılarının tamir teknik servis hizmeti vermekteyizi, güngören merter ve semt leririnde size enyakın servis hizmeti vermek teyiz

Tozkoparan Bosch servisi

Şub 11, 2013   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Tozkoparan Bosch servisi ve teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Bosch Tozkoparan Servisimizden her gün bir çok müşterimiz bize ulaşarak teknik servis talebinde bulunmaktadır.Tozkoparan Bosch Servisimiz Müşteri memnuniyetini 1. sırada tutmaktadır. Bosch Servisi ve Teknik destek talebinizi kayıt ettirdiniz andan itibaren aynı gün içerisinde sizlere ulaşıyoruz. Bosch servisi için bize 0(212) 515 15 92 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet istiyorsanız bize ulaşın.

  • Tozkoparan Bosch Buzdolabı Servisi
  • Tozkoparan Bosch Çamaşır makinası Servisi
  • Tozkoparan Bosch Bulaşık makinası Servisi
  • Tozkoparan Bosch Fırın Servisi
  • Tozkoparan Bosch Setüstü Servisi
  • Tozkoparan Bosch Elektrikli süpürge Servisi

Siemens’ten Yenilikler

Şub 10, 2013   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı
Siemens’ten yenilikler
Teknolojilerindeki üstünlüklerin yanında birer estetik harikası olan yeni ürünler, mutfakları gerçek yaşam alanlarına dönüştürüyor.

Siemens, kullanıcıların yerine düşünen dünyanın en gelişmiş bulaşık makinesi Hi-Sense’in ankastre modelini ve 90 cm. genişliğindeki yeni duvar tipi ankastre davlumbazları piyasaya sundu. Çelik gövdesi ve şık tasarımıyla göze de hitap eden Siemens Hi-Sense’in en önemli özelliği tek tuşla çalışabilmesi. Tuşa basıldığında kullanılacak su miktarını, sıcaklığını ve yıkama süresini kendisi belirleyen Hi-Sense; yıkama programını,bulaşıkların kirlilik ve makinenin doluluk oranına göre tespit ediyor.

Hi-Sense’de bulunan Aqua-Sensör II sistemi bulaşıkların kirlilik oranını ve miktarını tespit ederek, hangi program ısısının seçileceğine, ne kadar su ve elektrik harcanması gerektiğinekarar veriyor. Böylece, Hi-Sense yıkayacağı programı bulaşığın miktarına ve kirlilik oranına göre belirlediği için optimum su ve elektrik sarfiyatı sağlanmış oluyor. Hi-Sense çok ekonomik: 4 litre daha az su dönüşümlü yıkama teknonoljisi ile Hi-Sense, normal cihazlarda harcanan sudan ortalama 4 litre daha azını harcıyor. Makineye su, üstten ve alttan dönüşümlü olarak pompalanıyor. Böylece su yukarıdan geldiği zaman, alt kısımdaki bulaşıklara deterjan nüfuz etme zamanı buluyor. Hi-Sense’in su ve elektriği ekonomik kullanmasını sağlayan sistemler ile % 25 su tasarrufu sağlanıyor.

Cam Dekorlu Ankastre Davlumbazlar:
Siemens, 90 cm. genişliğindeki yeni ankastre davlumbazlarıyla mutfaklarda kokubırakmayan bir teknoloji sunuyor. LC 86950, LC 86971 ve LC 85950 ürün kodlarıyla piyasayasunulan duvar tipi davlumbazlardan ilk ikisi bombeli, diğeri ise düz tasarıma sahip. Aktif filtreyi değiştirmek ya da metal filtrenin temizlenmesi gerektiğini otomatik olarak hatırlatanelektronik doluluk göstergesi bulunan davlumbazlar, hem hava çıkışlı hem de hava dolaşımlı olarak kullanılabiliyor. Davlumbazlarda ayrıca yağ partiküllerini emen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen yağ filtresi bulunuyor.

Yemekler Siemens fırına emanet
Yeni Siemens çelik fırın, cam seramik ocağı, havalandırmalı ızgarası ve estetik görünümüyle pişirme teknolojisindeki üstünlüğünü kanıtlıyor.Siemens, en marifetli fırınlarından Universal Plus’ı Türk tüketicisinin beğenisine sundu. Cam seramik ocağı, sürgülü kapağı ve çelik gövdesiyle gözlere de hitap eden Universal Plus, 4 ayrı pişirme özelliğine sahip. Siemens Universal Plus, alt ve üst ısıtma, sıcak hava dolaşımı (turbo), sıcak hava dolaşımlı ızgara ve Vario büyük alanlı ızgaradan oluşan 4 ayrı pişirme özelliğiyle lezzetin keyfini yaşatıyor. 20 pişirme programıyla farklı lezzetler Universal Plus’a yemek tepsisini yerleştirmek, program ve malzemenin ağırlığını seçmek yeterli. İster dondurulmuş ister taze olsun, yemekleri kullanıcıların müdahalesine gerek kalmadan pişiren Universal Plus, Kızartma Otomatiği dahilindeki 20 pişirme programıyla farklı lezzetlerden hoşlanan kişilere farklı seçenekler sunuyor.

Maksimum Güvenlik, Kolay Temizlik
Ocaklarda bulunan dörtlü atıl ısı göstergesiyle hangi ocak gözünün kullanılmakta olduğunu veya hangi ocak gözünün halen sıcak olduğunu haber veren Universal Plus, mutfakta maksimum güvenlik sağlıyor.
Arkası düz emaye olan Universal’ın kolay temizleme sistemi ise mutfaktaki temizlik yükünü en aza indirmek için tasarlandı. Geniş oluklar, emaye kaplı iç gövde ve mükemmel bir erişim sağlayan düz fırın duvarları ile Universal Plus, fırın temizliğini bir yük olmaktan çıkarıyor. Temizlik işlemi gerçekleştirilirken kolaylıkla çıkan ve daha sonra rahatlıkla tekrar yerine takılabilen fırın kapağı da büyük kolaylık sağlıyor.

Universal Plus, enerji tasarrufu konusunda da gelişmiş bir fırın. Çift halkalı ve oval ocak gözüyle tencere büyüklüğüne göre enerji kullanılmasını sağlayan Universal Plus, pişme süresinin dolmasına belirli bir süre kala ocak gözü kapatıldığında, mevcut ısıyı kullanarak enerji tasarrufu sağlıyor. HL 62053 ürün koduyla piyasaya sunulan Universal Plus özellikli çelik fırının aksesuarları; 1 tepsi, 1 yandan çıkarılabilir emaye tepsi, 1 Universal tava ve 1 ızgara telinden oluşuyor.

Bosch Servisi

Kas 27, 2012   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Bosch Servisi

Galeri

Kas 27, 2012   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı